KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4264065
nr 426 4065
Blandteknik
signerad. "Krumelurer" 45x34
Utrop:
300 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 4 september 2006
2.000 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.600 kr
2.100 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr